Powietrzne Pompy Ciepła Poznań, Wielkopolska

Dbając o ekonomię i stabilną temperaturę w swoim domu, warto postawić na nowoczesne rozwiązania, jak wysokiej klasy pompa ciepła. Powietrzna wersja tego urządzenia wykorzystuje ciepło pobierane z zewnątrz budynku, aby następnie ogrzewać wodę wewnątrz. To rozwiązanie sprawdza się nawet w zimie przy niskich temperaturach. W ofercie znajdziesz urządzenia najlepszych producentów systemów ogrzewania korzystających z tego typu źródeł ciepła. W Wielkopolsce nie znajdziesz lepszej oferty!

Szeroki wybór sprawia, że można dopasować urządzenie specjalnie do swoich potrzeb. Z tego powodu popularnością cieszą się powietrzne pompy ciepła. Poznań i wielkopolskie miejscowości są w zasięgu naszych profesjonalnych usług montażu tych ekonomicznych instalacji grzewczych. Jeżeli podjęcie decyzji sprawia Ci trudności, to nasi doradcy z chęcią pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości i znaleźć najlepszą instalację grzewczą, a za jej zamontowanie w Twoim domu będą odpowiadać nasi najlepsi fachowcy.

Pompy ciepła – powietrzne ogrzewanie Twojego domu

W naszej firmie dbamy o zadowolenie każdego klienta. Z tego powodu nie tylko przedstawiamy ofertę najlepszych instalacji grzewczych czerpiących ciepło z atmosfery, ale także dbamy o to, aby idealnie pasowały do wszelkich potrzeb i zostały profesjonalnie zamontowane. Szeroki wybór możliwości sprawia, że spośród wielu rozwiązań łatwo będzie wybrać to najbardziej ekonomiczne. Przygotowanie systemu ogrzewania jest możliwe niezależnie od wybranej pompy ciepła. Powietrzne modele będą sprawne nawet w niskiej temperaturze.

Za sprawność wykonanej przez nas instalacji odpowiadają produkty najwyższej klasy oraz lata doświadczenia w branży. Po dokonaniu wyboru nasi specjaliści zajmą się montażem urządzenia wykorzystującej energię do ogrzewania z atmosfery. Wykonanie przez nich usługi jest gwarancją najwyższej jakości. Instalacja odbędzie się szybko i z zachowaniem najwyższych standardów. Wszystko po to, aby zapewnić, że montowane przez nas powietrzne pompy ciepła są najlepsze w Poznaniu!

Powietrzna pompa ciepła

Dlaczego warto zdecydować się na pompę ciepła? Przede wszystkim dlatego, że dzięki niej możliwe jest efektywne ogrzewanie domu, jak również budynków o innym przeznaczeniu. To rozwiązanie ekologiczne, ponieważ generuje energię bez emisji żadnych substancji do atmosfery, a zarazem ekonomiczne z uwagi na wysoką wydajność działania. Oznacza to, że przy niewielkich poborach elektryczności zapewnia wysokie uzyski ciepła, pozwalając na utrzymanie pożądanej temperatury w pomieszczeniach małym kosztem – wyraźnie niższym niż w przypadku tradycyjnych technologii bazujących na paliwach stałych.

Rodzaje pomp ciepła

W porównaniu z pozostałymi typami pomp ciepła, które również z powodzeniem wykorzystuje się do efektywnego ogrzewania domu i innych nieruchomości, urządzenia pozyskujące energię z powietrza są znacznie szerzej dostępne. Przede wszystkim dlatego, że można je kupić i zamontować w relatywnie niskiej cenie, a prace instalacje przebiegają dość szybko i bez potrzeby dysponowania dużą działką z odpowiednimi zasobami. Z powietrza bez żadnych ograniczeń korzystać może każdy niezależnie od lokalizacji, co pozwala na zastosowanie pomp tego typu w miejscach, w których niemożliwy byłby montaż instalacji wodnych czy gruntowych.

Pompy ciepła

Niezależnie od tego, na jaką pompę ciepła się decydujesz, z przyjemnością wykonamy jej montaż. Zaprojektujemy i zamontujemy instalację, która zapewnia efektywne ogrzewanie domu w sposób bezobsługowy i zarazem oszczędny. Skontaktuj się z nami już teraz, dopytaj o szczegóły i rozpocznij współpracę!

Powietrzne pompy ciepła
365suz-cylinder1-w-1200-w-1200---w-1200
GRZEJECO
Najlepsze pompy ciepła w jednym miejscu

Oferujemy pompy ciepła najlepszych producentów na rynku. Pomóż nam zrozumieć Twoje potrzeby. Wypełnij formularz doboru i wspólnie wybierzmy pompę dla Ciebie!
 • Najlepsi producenci na rynku
 • Szeroki wybór i dużo możliwości
 • Szybka i kompleksowa obsługa
 • Gwarancja jakości

Formularz doboru

Przygotowaliśmy specjalny formularz doboru, który lepiej pomoże nam zrozumieć Twoje potrzeby i wybrać najlepszą pompę

Prosimy zapoznaj się z formularzem. Wypełnij i wyślij do nas. Starannie dobierzemy odpowiednią ofertę i szybko się z Tobą skontaktujemy!

Masz dodatkowe pytania?

Tel. +48 501 698 412

kontakt@grzejeco.pl

CZEGO POTRZEBUJESZ?

  IZOLACJA: POSADZKA (grubość w mm)

  IZOLACJA: ŚCIANY (grubość w mm)

  IZOLACJA: DACH (grubość w mm)

  ŚCIANY (grubość w mm)