Pompy Ciepła Toshiba – Poznań, Wielkopolska

Jeśli zależy Ci na tym, aby wnętrze Twojego wymarzonego domu było ogrzewane ekonomicznie, ekologicznie i wydajnie, to nowoczesne pompy ciepła są urządzeniami, których szukasz. Choć obecnie na rynku można spotkać się z wieloma interesującymi z technicznego punktu widzenia rozwiązaniami, to wyjątkowo dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się systemy typu powietrze-woda. Są one łatwe w montażu i pozwalają właściwie zadbać o wysoki komfort cieplny we wszystkich znajdujących się budynku pomieszczeniach. Jednymi z najciekawszych pozycji w naszym asortymencie są pompy ciepła Toshiba, które na tle produktów konkurencyjnych wyróżniają się nie tylko doskonałą jakością wykonania, ale również niską awaryjnością.

Najwyższa sprawność energetyczna w swojej klasie sprawia natomiast, że opcją tą powinni być zainteresowani wszyscy ci, którym w pierwszej kolejności zależy na niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Ponadto – dzięki przemyślanemu projektowi oraz niewielkim gabarytom urządzenia te nie zajmują wiele miejsca i pracują bardzo cicho – a to niezwykle istotne. Mieszkasz w Poznaniu lub w najbliższych okolicach miasta? Skontaktuj się z naszymi doradcami handlowymi, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania.

Pompy ciepła – dlaczego akurat Toshiba?

Pierwsze skojarzenia z japońską marką z siedzibą w Tokio, która została założona w 1939 r., dotyczą telewizorów, sprzętu biurowego, np. komputerów, drukarek czy skanerów, a także fotograficznego – aparatów, obiektywów i akcesoriów. Firma wytwarza jednak o wiele więcej zaawansowanych technologicznie urządzeń, czego potwierdzenie stanowi pompa ciepła Toshiba z serii Estia, która w wielu wersjach dostępna jest w naszej ofercie i służy do ogrzewania pomieszczeń oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Przedsiębiorstwo należy do liderów w swojej branży i zalicza się do największych podmiotów biznesowych w całej Japonii. Słynie z wdrażania innowacyjnych rozwiązań, czego przykładem jest np. wynalezienie mechanizmów wykorzystywanych w kartach pamięci SD. Idąc z duchem czasu i zgodnie z ekologicznymi wartościami obowiązującymi również w biznesie, Toshiba stała się producentem pomp ciepła Estia, które zapewniają wydajne ogrzewanie pomieszczeń i przygotowanie ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła Toshiba – jakość, solidność i innowacyjność

Polecamy oferowane urządzenia przede wszystkim ze względu na ich znakomitą efektywność. Pozwala ona na znaczne oszczędności energii przy utrzymaniu komfortowej temperatury w pomieszczeniach. Z kolei bezpieczeństwo pracy pomp ciepła marki Toshiba z serii Estia zapewnia grzałka elektryczna. Warto podkreślić także ich ekologiczny charakter, ponieważ służą do produkcji energii do ogrzewania pomieszczeń i przygotowania ciepłej wody użytkowej w sposób bezemisyjny.

Gwarantujemy, że każda dostępna w naszym asortymencie pompa ciepła Toshiba to urządzenie najwyższej klasy, spełniające wszystkie normy – zarówno ekologiczne, jak i te związane z bezpieczeństwem. Decydując się na zakup sprzętu japońskiego producenta, zyskujesz pewność, że do Twojej dyspozycji trafia kompletny system zaprojektowany w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach zimą oraz latem wraz z jednoczesnym podgrzewaniem ciepłej wody użytkowej. Co bardzo istotne – pompa ciepła Toshiba wydajnie współpracuje z różnymi odbiornikami ciepła – w tym m.in. z ogrzewaniem podłogowym, konwencjonalnymi grzejnikami czy z klimakonwektorami. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się ze specyfikacją techniczną urządzenia i skontaktuj się z naszymi doradcami. Działamy na terenie Poznania i okolic!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pompa ciepła TOSHIBA ESTIA

Pompa ciepła Split R32 - moduł hydrauliczny + jednostka zewnętrzna

Pompa ciepła powietrze - woda Toshiba jest idealnym rozwiązaniem zwiększającym wydajność energetyczną (COP), przy wykorzystaniu powietrza jako źródła energii. To kompletny system zaprojektowany w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach zimą oraz latem wraz z jednoczesnym podgrzewaniem ciepłej wody użytkowej. Zasilanie 1-fazowe, 3-fazowe(dostępne od 2022 roku) Podwójna rotacyjna sprężarka inwerterowa DC z szerokim zakresem sterowania wydajnością i technologią wtrysku cieczy (modele 8 i 11 kW) Wbudowana grzałka dolnej obudowie (modele 8 i 11 kW)

Pompa ciepła TOSHIBA ESTIA All In One

Pompa ciepła Split R32 – All In One + jednostka zewnętrzna

Pompa ciepła powietrze - woda Toshiba jest idealnym rozwiązaniem zwiększającym wydajność energetyczną (COP), przy wykorzystaniu powietrza jako źródła energii. To kompletny system zaprojektowany w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach zimą oraz latem wraz z jednoczesnym podgrzewaniem ciepłej wody użytkowej. Zasilanie 1-fazowe, 3-fazowe(dostępne od 2022 roku) Podwójna rotacyjna sprężarka inwerterowa DC z szerokim zakresem sterowania wydajnością i technologią wtrysku cieczy (modele 8 i 11 kW) Wbudowa grzałka dolnej obudowie (modele 8 i 11 kW)