MITSUBISHI ELECTRIC Ecodan Zubadan Inverter

Opatentowana technologia Inwerter Zubadan stanowi obecnie optymalne rozwiązanie w dziedzinie pomp ciepła powietrze–woda. Pokazuje ona swoje zalety zwłaszcza wtedy, gdy typowe pompy ciepła powietrze-woda zawodzą: przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych. Technologia Zubadan sprawia, że pompy ciepła Ecodan działają z pełną wydajnością grzewczą nawet przy –15 °C. Generalnie są w stanie pracować w trybie ogrzewania przy temperaturze zewnętrznej do –28 °C.

Uniwersalna i wydajna pompa ciepła od Mitsubishi

Jeśli szukasz wysoko wydajnej pompy ciepła, model Zubadan od Mitsubishi w stu procentach spełni Twoje wymagania. Bardzo dobra efektywność działania jest możliwa nawet w przypadku współpracy ze standardowymi grzejnikami. Stabilność pracy niezależnie od warunków panujących na dworze to kolejna niezwykle istotna zaleta oferowanego produktu. Tym, co wyróżnia go na tle konkurencji, jest również niezwodny mechanizm odmrażania. Jego uruchomienie odbywa się w sposób automatyczny, na podstawie analizy różnych czynników, np. czasu trwania procesu rozmrażania czy temperatury zewnętrznej oraz poszczególnych komponentów.

Pompa ciepła Mitsubishi Zubadan jest polecana do zastosowania zarówno w nowo powstających nieruchomościach, jak i w przypadku modernizacji budynków istniejących od dłuższego czasu. Wynika to m.in. z faktu, że zapewnia bardzo dobrą wydajność działania bez względu na warunki zewnętrzne, np. temperaturę – tak samo efektywnie pracuje niezależnie od tego, czy na dworze jest ciepło czy zimno.

Pompa ciepła Mitsubishi Zubadan będzie dobrym wyborem dla osób, które mają na swojej nieruchomości zamontowane panele fotowoltaiczne, bo może z nimi efektywnie współpracować. Wysokiej jakości wykonanie i zastosowanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań sprawia, że ten model jest warty uwagi. Jeśli poszukujesz urządzenia, które pracuje tak samo skutecznie w każdych warunkach, np. przy wysoce ujemnej temperaturze zewnętrznej tak jak latem, poniższy model jest zdecydowanie dla Ciebie!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż więcej