Pompy Ciepła Mitsubishi Eco oraz Zubadan – Poznań, Wielkopolska

Nowoczesne budownictwo jednorodzinne stawia na wydajne i ekologiczne rozwiązania. Z tego właśnie powodu pompy ciepła zaczynają stopniowo wypierać konwencjonalne kotły. Taki stan rzeczy wynika przede wszystkim z faktu, że mają one nad nimi jedną kluczową przewagę. Poza przygotowaniem ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewaniem zapewniają również chłodzenie dostępnej przestrzeni użytkowej, co okazuje się niezwykle istotne w okresie letnim.

Jeżeli zatem zależy Ci na wysokim komforcie cieplnym w Twoim wymarzonym domu, to w sposób szczególny zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną urządzeń Mitsubishi Electric – zaprojektowanymi z troską o dosłownie każdy detal. Nasza oferta kierowana jest głównie do mieszkańców Poznania i okolic.

Mitsubishi – więcej niż samochody

Trudno zaprzeczyć, że najbardziej oczywistym skojarzeniem z japońską marką są samochody. Rzeczywiście, koncern produkuje je od lat, jednak wytwarza również różnego rodzaju urządzenia i systemy elektryczne, w tym pompy ciepła, m.in. z serii Ecodan. Mitsubishi Electric, bo tak nazywa się spółka, która odpowiada za ich dostarczanie na rynek, oferuje również automatykę przemysłową, sprzęt AGD, windy, półprzewodniki, wyposażenie samochodowe, systemy informatyczne, komunikacyjne, a nawet kosmiczne.

Ecodan Eco Inverter

Z jakich konkretnie powodów to właśnie pompy ciepła Mitsubishi cieszą się tak dużym zainteresowaniem ze strony klientów? Chodzi oczywiście o to, że charakteryzują się one wysokim stopniem zaawansowania technologicznego. Japoński producent zadbał m.in. o to, aby wszystkie najważniejsze podzespoły zostały umieszczone z przodu jednostki. Dzięki temu serwis urządzenia zawsze przebiega bardzo sprawnie. Na tym jednak zalety się nie kończą.

Każda dostępna w naszym asortymencie pompa ciepła Mitsubishi może być sterowana w pełni automatycznie za pomocą systemu MELCloud. Dlatego też jest to świetna propozycja dla osób, które w pierwszej kolejności cenią sobie wygodę obsługi. Istotną zaletą produktów z serii Ecodan Eco Inverter jest również klasa energetyczna A+++, która pozwala znacząco zredukować wydatki za zużycie energii elektrycznej. Pompy ciepła Mitsubishi wykorzystują czynnik R32, dzięki czemu są cichsze, wydajniejsze oraz przyjazne środowisku naturalnemu.

Ecodan Zubadan Inverter

Jednymi z najciekawszych urządzeń znajdujących się w naszym asortymencie są produkty z serii Ecodan Zubadan Inverter. Co wyróżnia je spośród konkurencyjnych propozycji? Obieg czynnika chłodniczego z dochładzaczem typu HIC wraz ze specjalistycznie zaprojektowaną sprężarką umożliwia wydajną pracę jednostki nawet przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych.

Dzięki temu system pracuje z pełną mocą nawet przy -15 stopniach Celsjusza. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że pompa ciepła Mitsubishi wyposażona w technologię Zubadan doskonale radzi sobie w dość zróżnicowanym klimacie, z jakim ma się do czynienia w całej Europie.

Niezależnie od tego, na jaką pompę ciepła od Mitsubishi Electric z serii Ecodan się zdecydujesz, masz pewność, że inwestujesz w wydajne urządzenie na lata, które zachowuje wysoką efektywność pracy niezależnie od tego, ile wynosi temperatura powietrza na zewnętrz. To wyjątkowo oszczędne rozwiązanie gwarantujące ogrzewanie pomieszczeń niskim kosztem, a do tego w sposób całkowicie bezobsługowy i przy tym ekologiczny. Proponujemy je w różnych wersjach, co pozwala na dopasowanie modelu do indywidualnych wymagań.

Budujesz dom w Poznaniu lub w okolicy? Zachęcamy do kontaktu!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pokaż więcej