Pompy Ciepła Daikin – Poznań, Wielkopolska

W przygotowanej przez nas ofercie znajdziesz również pompy ciepła Daikin. W przypadku systemów powietrze-woda japoński producent stawia przede wszystkim na ciągły rozwój technologiczny oraz innowacyjne rozwiązania. Najlepszym tego przykładem są nowoczesne urządzenia niskotemperaturowe z serii Altherma 3. To opcja opracowana z myślą głównie o właścicielach nowych budynków, którym zależy na tym, aby ich dom spełniał wymogi budownictwa energooszczędnego. Każda pompa ciepła Daikin – w tym m.in. modele 3 H, 3 M i 3 R – zostały zaprojektowane w taki sposób, aby podłączenie ich do instalacji ogrzewania podłogowego lub grzejników nie stanowiło żadnego problemu.

Pobierając energię odnawialną z powietrza, jednostki niskotemperaturowe ogrzewają, chodzą i zaopatrują dom w ciepłą wodę w sposób, który w żadnym stopniu nie narusza równowagi ekologicznej. Cechą wyróżniającą produkty spośród propozycji konkurencyjnych jest fakt, że są to urządzenia o konstrukcji zintegrowanej. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że właściciele nie muszą przejmować się koniecznością znalezienia odpowiedniego miejsca do montażu jednostki zewnętrznej oraz zbiornika c.w.u. Zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie Wielkopolski – przede wszystkim w Poznaniu i okolicach miasta!

Sprzedaż pomp ciepła Daikin – Wielkopolska

Decydując się na zakup nowoczesnej pompy ciepła, wielu klientów zwraca uwagę na estetykę urządzenia. Wygląd jest bardzo ważny, ponieważ najczęściej z przyczyn technicznych, jednostka nie zawsze może zostać zainstalowana z tyłu budynku lub w miejscu niewidocznym. Pod tym względem zdecydowanie najkorzystniej prezentuje się model Altherma 3 M. Monoblok EDLA ma nowoczesny design. Czarna przednia obudowa zasłania wentylator, zmniejszając tym samym hałas wytwarzany przez urządzenie.

Pompa ciepła Daikin wykorzystuje czynnik chłodniczy R-32. To bardzo istotne, ponieważ ma on nie tylko wysoką efektywność energetyczną, ale jest również znacznie łatwiejszy do odzyskania i ponownego użycia od swoich standardowych odpowiedników. Jeżeli jesteś zainteresowany tym rozwiązaniem technologicznym, to nasi specjaliści wykonają dla Ciebie szczegółową wycenę oraz odpowiedzą na wszystkie pytania techniczne.

Daikin – o firmie

Firma mająca siedzibę w Osace w Japonii została założona w 1924 r. Od początku swojej działalności przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem urządzeń i czynników chłodniczych. Wśród jej największych osiągnięć można wymienić m.in. wynalezienie gazu fluorowęglowego, stworzenie pierwszego w kraju systemu klimatyzacyjnego dla pociągów i opracowanie licznych termoplastików. Bogata i różnorodna oferta, nacisk na innowacyjność wykorzystywanych rozwiązań technologicznych i ciągły rozwój produkowanych wyrobów sprawił, że obecnie marka należy do liderów w swojej branży. Pompa ciepła Daikin zasilająca ogrzewanie centralne to dobry zakup – decydując się na niego, kompleksowy montaż na terenie całego województwa wielkopolskiego możesz powierzyć naszej firmie.

Japońskie przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 85 tys. pracowników w wielu państwach na całym świecie. Poza krajowym rynkiem marka jest obecna także w całej Europie, Chinach, Stanach Zjednoczonych, Australii, Indiach, części Azji, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Południowej. W Polsce przedsiębiorstwo zaczęło działalność w 2001 r. Aktualna oferta Daikin obejmuje m.in. następujące produkty:

  • systemy wentylacyjne,
  • urządzenia klimatyzacyjne,
  • technologie chłodnicze,
  • gazowe kotły kondensacyjne zasilające m.in. centralne ogrzewanie,
  • oczyszczacze powietrza,
  • pompy ciepła, których zakup i montaż dla swojego domu możesz zlecić naszej firmie.

Szeroka oferta pomp ciepła Daikin

Produkty japońskiej marki są wyjątkowo nowoczesne – historia pokazuje, że nierzadko wręcz pionierskie. Obecnie przedsiębiorstwo skupia się m.in. na rozwoju technologii zeroemisyjnych, nakierowanych na maksymalne ograniczenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery i tym samym zmniejszenie poboru energii elektrycznej, które jednak idzie w parze z wydajnością. Zakup dowolnych pomp ciepła Daikin z myślą o ogrzewaniu centralnym czy podłogowym stanowi tego najlepsze potwierdzenie. Decydując się na ich montaż, na terenie całego województwa wielkopolskiego można go powierzyć naszemu zespołowi.

Dostarczamy różnego rodzaju urządzenia japońskiej marki, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł, wyłącznie od zaufanych i dokładnie sprawdzonych dostawców. Dzięki temu możemy zapewnić pełną zgodność parametrów publikowanych na naszych stronach internetowych z rzeczywistym działaniem poszczególnych modeli. Zakup pompy ciepła Daikin w naszym sklepie daje także gwarancję szerokiego wyboru oraz jasnych i uczciwych warunków współpracy, do której serdecznie zachęcamy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pompa ciepła Daikin Altherma 3 M

Daikin Altherma 3 M Monoblok EDLA Daikin Altherma 3 M to trzecia generacja monobloków Daikin, korzystająca z nowego designu i wykorzystująca czynnik chłodniczy R-32. Nowoczesna obudowa Czarna przednia obudowa wykonana z poziomych linii zasłania wentylator, zmniejszając percepcję dźwięku wytwarzanego przez urządzenie. Jasnoszara tylna obudowa delikatnie odzwierciedla otoczenie, w którym urządzenie jest zainstalowane, pomagając wtapiać się w każdą nowoczesną przestrzeń.

Pompa ciepła niskotemperaturowa Daikin Altherma 3 H F

Pompa ciepła niskotemperaturowa Daikin Altherma 3 H F EPGA + EAVH/EAVX Mniejsza przestrzeń instalacyjna i wysokość. W porównaniu do tradycyjnej wersji jednostki wewnętrznej naściennej i oddzielnego zbiornika c.w.u., zintegrowana jednostka wewnętrzna ma dużo mniejsze wymagania odnośnie przestrzeni instalacyjnej. Dzięki niewielkiej powierzchni zabudowy 600×600 mm, zintegrowana jednostka wewnętrzna zajmuje powierzchnię porównywalną z innymi urządzeniami AGD. W przypadku projektów instalacyjnych, nie jest konieczne pozostawianie przestrzeni serwisowej z boku, bowiem rury znajdują się na górze urządzenia. Dzięki wysokości instalacji 1,65 m dla zbiornika 180 l i 1,85 m dla zbiornika 230 l, wymagana wysokość instalacji jest mniejsza od 2 m. Niewielkie wymiary zintegrowanej jednostki wewnętrznej podkreślają dodatkowo elegancka konstrukcja i nowoczesne wzornictwo oraz łatwe dopasowanie się do innego wyposażenia domowego. Jednostka zewnętrzna EPGA-D jest dostępna w wielkości 11-14-16 kW posiada zasilanie 1-fazowe i można ją podłączyć do: • EAB(H/X)-D jednostek wewnętrznych naściennych; • EAV(H/X)-D jednostek wewnętrznych zintegrowanych; • EAVZ-D jednostek wewnętrznych zintegrowanych ze sterowaniem 2 stref temp.  

Pompa ciepła niskotemperaturowa Daikin Altherma 3 H W

Pompa ciepła niskotemperaturowa Daikin Altherma 3 H F EPGA + EABH Jednostka naścienna Split Daikin Altherma 3 oferuje ogrzewanie i chłodzenie oraz dużą elastyczność w zakresie szybkiej i prostej instalacji z opcjonalną możliwością połączenia zbiornika w celu wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Wysoki poziom elastyczności instalacji › Wbudowanie w urządzeniu wszystkich podzespołów hydraulicznych oznacza, że nie są potrzebne podzespoły innych firm › Płytka PCB i podzespoły hydrauliczne znajdują się z przodu, co decyduje o łatwości uzyskiwania do nich dostępu › Niewielkie wymiary gwarantują małą przestrzeń instalacyjną, bez konieczności pozostawiania miejsca z boku › Elegancki wygląd urządzenia komponuje się z innymi urządzeniami domowymi › Połączenie ze zbiornikiem buforowym ze stali nierdzewnej

Pompa ciepła niskotemperaturowa Daikin Altherma 3 R F

Pompa ciepła niskotemperaturowa Daikin Altherma 3 R F ERGA + EHVX/EHVH Mniejsza przestrzeń instalacyjna i wysokość. W porównaniu do tradycyjnej wersji jednostki wewnętrznej naściennej i oddzielnego zbiornika c.w.u., zintegrowana jednostka wewnętrzna ma dużo mniejsze wymagania odnośnie przestrzeni instalacyjnej. Dzięki niewielkiej powierzchni zabudowy 600x600 mm, zintegrowana jednostka wewnętrzna zajmuje powierzchnię porównywalną z innymi urządzeniami AGD. W przypadku projektów instalacyjnych, nie jest konieczne pozostawianie przestrzeni serwisowej z boku, bowiem rury znajdują się na górze urządzenia. Dzięki wysokości instalacji 1,65 m dla zbiornika 180 l i 1,85 m dla zbiornika 230 l, wymagana wysokość instalacji jest mniejsza od 2 m. Niewielkie wymiary zintegrowanej jednostki wewnętrznej podkreślają dodatkowo elegancka konstrukcja i nowoczesne wzornictwo oraz łatwe dopasowanie się do innego wyposażenia domowego.

Pompa ciepła niskotemperaturowa Daikin Altherma 3 R W

Pompa ciepła niskotemperaturowa Daikin Altherma 3 R F ERGA + EHBH Jednostka naścienna Split Daikin Altherma 3 oferuje ogrzewanie i chłodzenie oraz dużą elastyczność w zakresie szybkiej i prostej instalacji z opcjonalną możliwością połączenia zbiornika w celu wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Wysoki poziom elastyczności instalacji › Wbudowanie w urządzeniu wszystkich podzespołów hydraulicznych oznacza, że nie są potrzebne podzespoły innych firm › Płytka PCB i podzespoły hydrauliczne znajdują się z przodu, co decyduje o łatwości uzyskiwania do nich dostępu › Niewielkie wymiary gwarantują małą przestrzeń instalacyjną, bez konieczności pozostawiania miejsca z boku › Elegancki wygląd urządzenia komponuje się z innymi urządzeniami domowymi › Połączenie ze zbiornikiem buforowym ze stali nierdzewnej lub buforowym typu ECH2O