Podczas gdy tradycyjne źródła ciepła wytwarzające energię na bazie paliw kopalnianych są sukcesywnie wycofywane z użytku, w nowych i remontowanych nieruchomościach coraz częściej montuje się ekologiczne i całkowicie bezemisyjne rozwiązania. Chcąc na co dzień korzystać z ich zalet i jednocześnie nie szkodzić środowisku, zdecydowanie warto postawić na pompy ciepła, których sprzedaż na terenie Wielkopolski oferuje nasza firma. Dostarczamy produkty z górnej półki od wiodących na rynku marek, takich jak Mitsubishi, Toshiba i Daikin.

Pomoc w wyborze pompy ciepła do Twojego domu

Wszystkie proponowane na sprzedaż urządzenia są ekologiczne. Nie emitują do atmosfery szkodliwych substancji. Ich paliwo pochodzi ze środowiska naturalnego, a praca odbywa się całkowicie bezobsługowo, jednak zarazem w pełni bezpiecznie i bez konieczności jakiejkolwiek szkodliwej ingerencji w jego zasoby. Ponieważ produkty pochodzą ze sprawdzonego źródła i są wytwarzane przez najlepsze na rynku firmy, działają bezawaryjnie.

Sprzedaż pompy ciepła w Wielkopolsce obejmuje modele wszelkiego rodzaju i o bardzo różnych parametrach. Bogaty asortyment pozwala na zamówienie urządzeń spełniających dowolne wymagania i pasujących do specyfiki budynków każdego typu. Szeroki przedział mocy, wielkości i wartości współczynnika COP odpowiada na różne kryteria i ułatwia dobór sprzętu bez względu na specyfikę nieruchomości i jej charakterystykę energetyczną.

Bogaty wybór pomp ciepła w Wielkopolsce – wybierz z nami swoją pompę ciepła powietrze woda

Decyzja o zastosowaniu tej nowoczesnej technologii to dopiero pierwszy krok na drodze do jej wdrożenia. Sama świadomość zalet ekologicznego ogrzewania jest ważna, jednak powinna być poparta wiedzą z zakresu jego działania i doświadczeniem w obsłudze pomp ciepła. Ponieważ specjaliści tworzący nasz zespół spełniają te wymagania, możemy zapewnić w pełni profesjonalną sprzedaż pomp ciepła w Wielkopolsce. Poza samym dostarczaniem sprzętu świadczymy też merytorycznie wsparcie w jego wyborze.

 

 

Dobrze wiemy, że dobór wysokiej jakości pomp ciepła, które są dopasowane do wymagań budynku i jego użytkowników, to duże wyzwanie. Bez znajomości rynku, obycia z urządzeniami i poznania zasad ich działania trudno o podjęcie prawidłowej decyzji. Tym bardziej że musi ona uwzględniać wiele różnych czynników dotyczących budynku i jego użytkowników. Wszystko to powoduje, że sama sprzedaż pompy ciepła klientom z Wielkopolski nie wyczerpuje naszej oferty, na którą składa się także fachowe doradztwo.

Ponadto zapewnimy Ci wsparcie w niezbędnych formalnościach, jeżeli zamierzasz skorzystać z dotacji do pomp ciepła dostępnych m.in. w ramach programu Czyste Powietrze, które umożliwiają tańszy zakup ekologicznych technologii grzewczych. Zamiast marnować cenne godziny na wypełnienie mniej lub bardziej skomplikowanych dokumentów, możesz zająć się innymi, ważniejszymi obowiązkami, bo my zrobimy wszystko za Ciebie. Już teraz zadzwoń lub napisz do nas albo użyj znajdującego się na stronie formularza, którego wypełnienie pozwoli nam optymalne dobranie do Twoich potrzeb pompy ciepła na sprzedaż i czekaj na odpowiedź!