Dofinansowanie do Pomp Ciepła – Poznań, Wielkopolska

PROGRAM CZYSTE POWIETRZE

Jeżeli myślisz o poprawie instalacji grzewczej, to nikt nie pomoże w tym lepiej, niż profesjonalny doradca z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy wsparcie i fachowe usługi w całej Wielkopolsce, mając siedzibę w stolicy województwa. Można u nas znaleźć szeroką ofertę produktów na sprzedaż – dystrybutor i hurtownia pomp ciepła zagwarantuje towar wysokiej jakości. Uzyskasz także wsparcie we wszystkich czynnościach, jakich może wymagać dofinansowanie i montaż nowoczesnych instalacji grzewczych. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z tej oferty oraz jak łatwo możesz to zrobić.

Inwestycja mająca na celu wymianę elementów instalacji grzewczej wiąże się z szeregiem zalet, za które jednak trzeba zapłacić niemałą sumę. Jako dystrybutor i hurtownia elementów grzewczych oferujemy wsparcie w przeprowadzeniu wymiany instalacji. Warto skorzystać z rozwiązań, które pozwalają ograniczyć wydatki, jak na przykład możliwość uzyskania dofinansowania pomp ciepła. Poznań oferuje programy, dzięki którym usługa sprzedaży i montażu instalacji będzie refundowana w ramach programu Czyste Powietrze.

Dystrybutor pomp ciepła w Poznaniu

Z chęcią pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości. Jako dystrybutor nasza firma profesjonalnie przeprowadza sprzedaż, montaż i dofinansowanie oferowane w Poznaniu w celu instalacji ogrzewającej budynku. Doświadczeni konsultanci oferują wsparcie w wypełnianiu wniosków i uzyskaniu dodatkowych funduszy na inwestycję. Pracujący u nas fachowcy sprawdzą parametry budynku i dobiorą najlepsze rozwiązania. Kiedy już uda się uzyskać zgodę na wsparcie z programu Czyste Powietrze, przystąpimy do pracy, dzięki towarom z naszej hurtowni.

Postaw na niskie koszty ogrzewania oraz niezawodne, wydajne rozwiązania zapewniające komfortową temperaturę. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z dofinansowania nowej instalacji. Pomożemy zadbać o skuteczne ocieplenie i ogrzewanie Twojego domu, wykorzystując wysokiej klasy materiały. Wybierz rozwiązania najlepszego dystrybutora – od sprzedaży aż po montaż pomp ciepła. Nasza hurtownia zadba o dostarczenie instalacji najwyższej jakości.


KROKI DO DOFINANSOWANIA

1. ZDOBĄDŹ WIEDZĘ

Zadzwoń lub napisz do nas. Gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie dofinansowania z programu CZYSTE POWIETRZE.

2. ZADBAJ O POTRZEBY BUDYNKU

Pomożemy określić stan obecny i potrzeby budynku, oraz dobrać najlepsze rozwiązanie energetyczne.

3. WYPEŁNIMY I ZŁOŻYMY WNIOSEK

W GrzejEco pomagamy w wypełnieniu wniosku . Dołączamy wszystkie wymagane dokumenty, abyś otrzymał dotację, bez zbędnych formalności.

4. ZAWARCIE UMOWY O DOFINANSOWANIE

W przypadku pozytywnej decyzji wfośigw o dofinansowaniu przedsięwzięcia wniosek staje się automatycznie umową, o czym będziesz poinformowany pisemnie.

5. ZŁÓŻ WNIOSKI O PŁATNOŚĆ

Środki mogą zostać wypłacone maksymalnie w trzech transzach. Trzeci wniosek o płatność jest zawsze wnioskiem końcowym. Jeżeli pojawią się zmiany w realizacji przedsięwzięcia wystąp o odpowiednie zmiany w umowie.

6. ZAKOŃCZENIE PRZEDSIĘWZIĘCIA

Kontroli podczas wizytacji końcowej przed wypłatą środków podlegają wszystkie przedsięwzięcia wykonane siłami własnymi w zakresie ocieplenia przegród budowlanych, wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, instalacji centralnego ogrzewania.

7. OKRES TRWAŁOŚCI PRZEDSIĘWZIĘCIA

Wynosi 5 lat od daty zakończenia przedsięwzięcia. W tym okresie realizowane są kontrole przedsięwzięcia co roku w liczbie nie mniej niż 5% przedsięwzięć, dla których złożono wnioski o płatność końcową w poprzednim roku.

Więcej informacji po adresem: https://czystepowietrze.gov.pl/

Za wymianę nieprzyjaznego środowisku źródła ciepła na oferowane przez nas pompy ciepła możesz otrzymać
do 13500 zł dofinasowania.